Дорога смаку

Гастрономічний маршрут «Дорога смаку Прикарпаття» – це унікальний та інноваційний для України продукт, з високим потенціалом сприяння розвитку сільських територій через підтримку виробників традиційних продутів, збереження, зміцнення біорізноманіття та культурної спадщини місцевих спільнот, шляхом інтегрованого розвитку агровиробництва та туризму, що забезпечує диверсифікацію виробничої діяльності в сільській місцевості та залучення додаткових фінансових надходжень від туристів та інвесторів.
Даний продукт в подальшому буде інтегрований в європейську систему Доріг вина та смаку та буде позиціонуватися як автентичний український національний турпродукт.
Учасниками «Дороги смаку Прикарпаття» є ресторація «Мулярових», фамільний бренд родини Стовпюків, ресторан «Вілла Фамілія»,  «Файні ябка», фермерське господарство «Згарда», еко-ферма «Вікінги Карпат», фермерське господарство «Дубовий кут», еко-садиба «Дарваїв Кут», еко-садиба «Бойківські світанки», ковальська майстерня Володимира Гавриша, пасіка у пана Миколи, мануфактура «Карпатський колорит».

Громадська Спілка «Дорога смаку Прикарпаття» – громадська організація, що об’єднує виробників локальних крафтових продуктів та домогосподарства, що надають гастрорствномічні туристичні послуги на власних локаціях та пов’язані в єдину систему еногастрономічних туристично-рекреаційних маршрутів, що проходять частиною території Прикарпаття (Івано-Франківська область). Дорога створена за підтримки Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні».
Головна мета діяльності організації – забезпечення збереження історико-культурного, етнографічного, еногастрономічного середовища «Прикарпаття», їх популяризація, підтримка локального виробника, запровадження європейських стандартів якості крафтової продукції. Підвищення туристичної та інвестиційної привабливості території Івано-Франківської області.