Що треба привезти з Івано-Франківська?

Де потрібно обовязково побувати в Івано-Франківську?

Пройти «стометрівку», побачити панораму Івано-Франківська з центрального оглядового майданчика у Ратуші, прогулятися «Бастіоном» та пообідати у Першій сімейній ресторації Мулярових – ось програма мінімум для тих, хто планує подорож в Івано-Франківськ, у місто з багатовічною історією, неординарним мистецьким життям та вічним шармом.

Що потрібно відвідати в Івано-Франківську?

Номером один є Перша сімейна ресторація Мулярових, адже де ще як не тут можна побачити справжній побут та кухню галицьких газдинь.

Антикварні меблі, гуцульська вишивка, розписані тарелі та ще чимало предметів побуту створюють домашній затишок, який у морозяний день чудово доповнює потріскування дров у кахельних п’єцах. Це заклад, який слугує міні-музеєм, виставковою залою та місцем, де готують справжні галицькі страви за рецептами знаної ґаздині поч. ХХ століття – пані Мулярової. Стефанія Мулярова прославилася на все місто своїми кулінарними здібностями. А наша ресторація продовжує її славу.

Тут, ви матимете зможу пізнати  дух галицького помешкання, адже переступивши поріг ресторації Мулярових, одразу потрапляєте в іншу епоху. Наша ресторація оселилася в будинку періоду Австро-Угорщини.

   dpx 094 HDR r  dpx 191 HDR r

   dpx 105 HDR r  8

Що варто привезти з Івано-Франківська?

На згадку про відвідини Івано-Франківська ви можете купити цікаві креативні іграшки Hand Made прикарпатської майстрині Лесі Ребрик, сувенірні магнітики чи навіть настоянки власного виробництва, які нагадуватимуть про вашу подорож в Івано-Франківськ.

    image 06 10 16 01 03 41  image 06 10 16 01 03 66

Кожна з 12 видів настоянок у нас є особливою, адже кожна добре впливає на здоров’я людини. Вишняк, до прикладу,  секретом вічної молодості, адже в собі антоціани – антиоксиданти, що зміцнюють капіляри, запобігають передчасному старінню клітин, нормалізують тиск. А ще вишня містить купарин. Тому той, хто п’є вишняк, від інсульту чи інфаркту не помре. А ще вишняк помагає на чоловічу силу і в день чоловіку потрібно пити як мінімум 50 грам Вишняка!)

А тминівка – це засіб, що знімає біль (особливо помічний при періодичних болях у жінок), а ще полегшує головний біль при похміллях. Тмином лікували ще в давній Греції. А ще тминівка містить багато заліза, яке благотворно впливає на печінку і нирки. Ті, в кого астма і бронхіт, також лікуються настоянкою з тмину.

Ягодівка – настоянка, яка містить в собі асорті різних ягід, збираних у екологічно чистому високогір’ї Карпат. Зокрема сюди входить лісова малина, афіни (чорниця), ожина та гоготи (брусниця). Це вітамінна «бомба» і більшість карпатських мольфарів і знахарів лікують такими настоянками різні хвороби: рак, різні шкірні хвороби, захворювання зору, легеневі запалення та багато інших. Ягодівка – це еволюція в приготуванні настоянок і ми в тренді!!)

Цитринівка. У лимоні, як відомо, корисно все: від цедри до кісточок. Він містить багато вітамінів (С, А, В, Е, РР) та ефірних масел. Тому наша настоянка:

- Стимулює роботу шлунково-кишкового тракту

- Підвищує імунітет та допомагає при застудах і грипі

- Допомагає вивести токсини з організму

- Вбиває шкідливі мікроби та бактерії

-  Лимонний сік зменшує пітливість ніг

М’ятна настоянка має свої властивості:

- вона знімає спазми

- є заспокійливим засобом при нервових розладах і емоційних порушеннях

- лікує дихальні шляхи

- нею навіть лікують туберкульоз

Зубрівка – улюблений напій польської шляхти. У 18-му столітті шляхтичі вживали зубрівку як аператив, для підвищення апетиту. А ще в той період часу люди мало слідкували за захворюваннями шлунково-кишкового тракту.. Проте і не потрібно було, коли п’єш Зубрівку. Ще зубрівкою лікували лихоманку та робили примочки від грибкових хвороб.

Хринівка. Хрін – рослина, яку стародавні греки та єгиптяни використовували ще 1500 років до н.е. Хрін багатий калієм, натрієм, залізом, фосфором, також містить амінокислоти та аскорбінову кислоту. Лікують ним: гіпертонію, стенокардію, ішемію, грип та застуду; а також болі в суглобах і радикуліт; цистит і навіть цукровий діабет.

Золотий корінь – нормалізує обмінні процеси, сприяє більш економному витрачанні енергії, покращує енергообмін у м’язах і головному мозку, бо містить багато вуглеводів і жирів. Золотий корінь стимулює розмовну працездатність людини, містить адаптогенні речовини, підвищує імунітет.

От бачите настільки корисні наші настоянки, а ще вони піднімають настрій, тому Вам варто купити її собі на згадку про Івано-Франківськ.

Розміщення

  • м. Івано-Франківськ
    вул. Чорновола, 5

 

Вакансії

Години роботи

Понеділок - Четвер 12.00 - 23.00
П'ятниця - Неділя 12.00 - 00.00

Західноукраїнській інтелігенції присвячується

Powered by Warp Theme Framework