Сувенірний Станіславів

«Івано-Франківськ. Таємниці старого міста».

stare misto

Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Станиславова- Івано-Франківська. Пам’ятки історії, архітектури, старовинні легенди, ретельно продуманий маршрут зроблять подорож незабутньою. Вивчаймо історію міста разом.

 

«Івано-Франківськ. Відгомін століть».

vidgomin

Під час екскурсії Ви ознайомитесь із життям міста Станиславова (так називався Івано-Франківськ до 1962р.) на протязі трьох століть. А також побачите ринкову площу з ратушею – зразок середньовічного містобудування; старовинний майдан Шептицького з костелом, собором і першою в місті гімназією; торкнетесь фортечного муру Станиславівської фортці, яка була витвором фортифікаційного мистецтва середньовічної Європи; пройдетеся по пішохідній вулиці, яка сформувалася у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. Цікавими будуть і розповіді про старовинний шляхетський рід магнатів Потоцьких – засновників міста. За бажанням можна відвідати Краєзнавчий та Художній музеї.

 

«Манявський скит».

manyava

 

Розташований неподалік Івано-Франківська у с. Манява Хресто-Воздвиженський діючий чоловічий православний монастир був побудований у 1608 році серед гір як фортеця. В часи свого розквиту монастир мав до 200 ченців і десятки підпорядкованих монастирів у Галичині, на Буковині та у Молдові. Споруди храмів, келій, господарських приміщень виконані з каменю та дереву і є класичним зразком церковної архітектури ХУІІ – ХУІІІ ст . На території скиту збереглись: монастирська вежа-скарбниця, церква св. Бориса і Гліба, підземна церква архистратига Міхаїла. В соборі Воздвиження Чесного Хреста знаходиться чудотворний образ Божої Матері.

 

«Яремче – візитка Карпат».

yaremche

Курортне місто, засноване більш ніж 220 років тому на березі швидкоплинного Прута серед гір. Під час екскурсії пройдетесь по Стежці Довбуша до скель, де почуєте розповіді про Олексу Довбуша – легендарного карпатського «Робін Гуда», а потім помилуєтесь витвором природи – Яремчанським водоспадом. Відвідавши гуцульський сувенірний ринок, зможете придбати вироби карпатських умільців.

Ціна: 250* грн (у вартість екскурсії входить харчування).

«Таємниці Древньої Галичини» .

galychyna

Історія літописного Галича, якому вже понад 1100 років. Розповіді про героїв «Слова о полку Ігоревім»: галицького князя Ярослава Осмомисла, який мав за дружину дочку князя Юрія Долгорукого – засновника Москви, про його доньку – ту саму Ярославну, дружину князя Ігоря. Саме звідси керував Галицько-Волинською державою король Данило Галицький, який заснував Львів.

Ціна: 250* грн (у вартість екскурсії входить харчування).

*ціни уточняйте за тел. 0 99 75 17 559

Розміщення

  • м. Івано-Франківськ
    вул. Чорновола, 5

 

Вакансії

Години роботи

Понеділок - Четвер 12.00 - 23.00
П'ятниця - Неділя 12.00 - 00.00

Західноукраїнській інтелігенції присвячується

Powered by Warp Theme Framework