Наші новини

Вечір пам’яті видатного вченого ХХI століття у Першій сімейній ресторації Мулярових

{jcomments on}

5  На днях в Першій сімейній ресторації Мулярових відбувся Вечір Великої Людини. Дана зустріч-спогад була проведена в честь фізика, а разом з тим і лірика, нашого земляка, «Людини року 2001» - Фреїка Дмитра Михайловича.

   Дмитро   Михайлович    Фреїк   –   заслужений діяч науки  і техніки України, академік Академії  наук вищої школи  України, академік Міжнародної термоелектричної академії, директор Фізико-хімічного інституту, завідувач        кафедри  фізики     і    хімії твердого    тіла, доктор    хімічних наук,    професор, головний    редактор наукового      журналу«Фізика і хімія  твердого тіла», голова Оргкомітету міжнародних конференцій з фізики і технології тонких  плівок та наносистем.

  Професор Фреїк Д. М. є визнаним вченим з міжнародним іменем із створеного ним наукового напряму – фізико- хімічні основи матеріалознавства наноструктур, тонких плівок і кристалів сполук АIVВVI і АIIВVI та твердих розчинів на їх основі, перспективних для активних елементів опто- і мікроелектроніки, інфрачервоної техніки, термоелектрики. Дмитро Іванович співавтор понад 800 монографій, наукових статей, авторських свідоцтв на винаходи та патентів України. Під його науковим керівництвом захищено 52 кандидатські і 3 докторські дисертації. Наукові надбання, ініціативи, участь у проектах принесли і визнання міжнародною науковою спільнотою як Видатного вченого ХХ століття,Лідера нової епохита«Людини року 2001».

  На перший погляд, по кількісті здобутків, нагород, номінацій можна подумати, що фізика була його життям, проте талановита людина, талановита у всьому і Дмитро Михайлович цьому наглядний приклад.

  Отож, у цій зустрічі ми розкрили досі невідомі для багатьох таланти письменника. Читали його новели та розповідали чим жила ця людина, що любила та чим захоплювалася.

Розміщення

  • м. Івано-Франківськ
    вул. Чорновола, 5

 

Вакансії

Години роботи

Понеділок - Четвер 12.00 - 23.00
П'ятниця - Неділя 12.00 - 00.00

Західноукраїнській інтелігенції присвячується

Powered by Warp Theme Framework