• Інтер'єр
  • Інтер'єр
  • Книга Мулярових

mulyarovaЯк тільки ви переступаєте поріг Першої сімейної ресторації Мулярових, одразу потрапляєте в іншу епоху. Це не просто заклад харчування, це своєрідний музей галицького побуту і кулінарії минулого століття. Наша ресторація, оселилася в будинку періоду Австро-Угорщини. І це не випадково. Тут свого часу мешкала видатна кулінарка Стефанія Мулярова.

Будинок для себе і своєї родини у 1909 році звів заможний мешканець Станіслава (так колись називався Івано-Франківськ), місцевий адвокат Ісаак Гольдфельд. Його невістка, дружина старшого сина, Стефанія Мулярова прославилася на все місто своїми кулінарними здібностями. І наша сімейна ресторація продовжує її славу.

У ресторації відтворені звичаї та традиції, характерні для першої чверті ХХ століття. У меню відтворений тогочасний мовний колорит.

Отже, запрошуємо у колишні кімнати великого житлового будинку, у його покої. На щастя, і в радянську добу тут мешкала міська інтелігенція: актор театру, дві родини лікарів, професор. Їм «у спадок» дісталися старовинні меблі перших господарів та деякі інші предмети побуту. Багато що збереглося донині —меблі, столярка, печі та інше — і стало органічною частиною інтер’єру першої сімейної ресторації Мулярових. Тому-то наша ресторація — це ще й своєрідний музей, у якому «експонатів» можна торкатися руками. Заходьте до нас та дізнавайтеся історію цієї чудової кулінарки, а також історію кожної неповторної ексклюзивної речі, яка прикрашає інтер’єр нашого закладу.

Розміщення

  • м. Івано-Франківськ
    вул. Чорновола, 5

 

Вакансії

Години роботи

Понеділок - Четвер 12.00 - 23.00
П'ятниця - Неділя 12.00 - 00.00

Західноукраїнській інтелігенції присвячується

Powered by Warp Theme Framework